Sadık Dostlarımız Köpeklerden Kalbimizi Isıtacak 20 Fotoğraf

Sadık Dostlarımız Köpeklerden Kalbimizi Isıtacak 20 Fotoğraf

Köpeğiniz muhtemelen sizi dünyadaki herkesten daha çok seven kişidir. Onlardan daha sadık ve güvenilir bir dost henüz bulunamadı. Onlar her durumda sizi koşulsuz bir sevgi ile seven ve canı pahasına bile sizi koruyan sevimli dostlarımız. Orada daha sadık ya da güvenilir bir yaratık yok. İşten eve döndüğünüzde kelimenin tam anlamı ile mutluluktan deliriyor ve sevinçle üzerinize atlıyorlar. Bu yüzden köpekler için insanların en sadık dostu denir.
Aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın. Bu dünya tatlısı dostlarımızı gördükten sonra köpeğiniz yoksa bile kesinlikle dışarı çıkıp bir tane almak isteyeceğinizi garanti ediyoruz!

Kelly adındaki bu köpeğin, yardımcı pilot olarak bir uçağı uçurmak için resmi lisansı var. Sahibi Graham, önce üç aylıkken onu uçağa bindirdi. O zamandan beri uçuyor.  

 Bu adam, karısı onu terk ettiğinde köpeği dışında hiçbir şey bırakmadı. Dört ayaklı arkadaşı, ruhunu iyileştirmesine, kendisinin bir dizi komik fotoğrafını çekmek için ilham almasına birçok kez çok yardımcı oldu.

Bu köpeğin sahibi 2006 yılında vefat etti. Daha sonra köpek evden kaçtı ve sahibinin gömüldüğü mezarlığa gitti. O zamandan beri mezarın başında nöbet tutuyor.     

Bu sokak köpeği saldırıya uğradığında Georgia Bradley'i kurtardı. Köpeği eve götürüldükten altı gün sonra, altı yavru doğurdu.     

İki yıl önce, fotoğrafçı John Stortz bu kar beyazı köpeği bir barınaktan evine götürdü. O günden beri ayrılamaz hale geldiler ve Kurt adını taşıyan köpek, John'un fotoğraf çekimlerinin çoğunda yer alıyor.    

Dylan ve Farley adllarındaki bu küçük çocuk ve köpek aynı gün doğdu. Şimdi kardeş olduklarını düşünüyorlar. Dylan ağlamaya başlarsa, Farley onu güldürmek için boynunu yalıyor.     

 

Brook adındaki bu golden retriever, çocuklara dişçiyi ziyaret etmekten duydukları korku ile baş etmelerini sağlıyor.

 Theron Humphrey bu köpeği bir barınakta ilk gördüğünde, kendisini orada bırakamayacağını söz verdi. Şimdi, Amerika'da her eyalete birlikte seyahat ediyorlar.

 Bu köpek, çocukların mahkemede hakim karşısına çıkma stresiyle baş etmelerine yardımcı olur.Gerçeği söylemek için cesaret bulmalarına ve yaşadıkları şeyleri anlatmalarına yardımcı oluyor.

 Köpeklerin doğası: bizi koşulsuz olarak sevmeleri, bizi güvende tutmak için ellerinden geleni yapıyor ve karşılığında hiçbir şey beklemiyor olmalarıdır.Onlar için dostluk ve sadakat altın gibidir.

Doktor Mike şu sıra internetin gördüğü en ilgi çekici doktorlardan biri olarak ünlü. Ama bir şey bize sevgili husky köpeği Roxy'nin yardımı olmadan bu ününü elde edemeyeceğini söylüyor.  

İş yerinde size yardım etmeye hazır birisinin olması her zaman harikadır.

Kelly Lund, dünyayı dolaşırken her zaman köpeği Loki'yi de yanına alır. Ve açıkça o da bu seyahatlerden pek mutlu görünüyor.               

Poh adı verilen bu köpeğin ölümcül bir hastalığı var. Sahibinin Neal Rodriguez, son aylarının mutlu geçirmesi için ona bir macera yaşatmaya karar verdi.   

 

Mallory Paige, Alaska’yı bir motosikletle gezdi. Seyahatteki en iyi arkadaşı köpeği Baylor'du.

Bu yaşlı köpeğin adı Chester. Yaşamak için birkaç günü kalmasına rağmen, barınaktan eve götürüldü. Ailesi, ölmeden önce mutluluk ve sevgi hissetmesini istedi.

 Binlerce insanın deuygularını temsil eden bir fotoğraf: Sokakta yaşamasına rağmen, bu köpek sahibini terk etmeyi reddetti.                                 

Dave Meinert henüz bir köpek yavrusu iken bu köpeği kötü sahiplerinin elinden kurtardı. Ne kadar yaşayacağı belli değil, bu yüzden Dave her gün köpeğinin bir fotoğrafını çekiyor. ve birbirlerini buldukları için çok mutlu.

Bu köpek İtfaiye araçlarının sirenlerinden korkuyor. Ve endişelendiği zaman kime sarıldığı çok açık.

 Bu adam kedilerle karşılaşmamaya dikkat etse iyi olur ...