Kızılay Şubelerinde Seçim Heyecanı Sürüyor

Kızılay Şubelerinde Seçim Heyecanı Sürüyor

Türk Kızılay’ın ülke genelindeki şubelerinde olağan genel kurul heyecanı tüm hızıyla sürerken Üsküdar, Bursa, Tekirdağ ve Edirne Şubelerindeki seçimlerde mevcut başkanlar güven tazeledi. Manisa Şubesi’nde ise bayrak değişimi yaşı. Seçim heyecanında Genel Başkan Dr. Kerem Kınık ve üst düzey yönetim şubeleri yalnız bırakmadı. 
 
Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, Manisa, Üsküdar, Bursa, Tekirdağ ve Edirne şubelerinin genel kurullarına katıldı. Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz, Genel Sekreter Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ve Genel Müdür Dr. İbrahim Altan da bu heyecana ortak oldu. Türkiye genelinde tüm Kızılay şubelerinde tatlı bir rekabet yaşığına dikkat çeken Genel Başkan Kınık, “Biz Kızılay olarak yarışmacı ve dinamik bir kurumuz. Bu yarışmacı yapısı Kızılay'ı daha güçlü kılıyor” dedi. Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, "Hilal-i Ahmer, Kızılay bir Kuvayı Milliye'dir. Hilal-i Ahmer devletimize destek rolü olan milletimizin kuvvetidir. Milletimizin olağanüstü durumlarda, afetlerde ayakta kalmasını temin etmek için kurulmuş bir yapıdır" diyerek kurulduğu günden bu yana hilalin çatısı altında görev alan tüm Kızılaycılara teşekkür etti. Genel Başkan Kınık, bayrağı devralan ve güven tazeleyen şube başkanları ile yönetimlerine yeni dönemlerinde başarılar diledi. 
 
Olağan Genel Kurullarını gerçekleştiren Manisa Şubesi’nde bayrağı Selman Keresteci devralırken, Üsküdar Şubesinde Dr. Mustafa Karadeniz, Edirne Şubesinde Kadir Çakay, Tekirdağ Şubesinde de Hamiyet Çizen yeniden başkan seçilerek güven tazelediler.

DİSLEKSİ ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ DERNEĞİ