İzleneilmesi Gereken 10 Yabancı Tv Dizisi

İzleneilmesi Gereken 10 Yabancı Tv Dizisi

Muhteşem olay örgüleriyle, harika oyuncu kadrosuyla, beyin yakan bölüm sonlarıyla televizyon ekranlarında yayınlanan en iyi ve en çok izlenen dizileri sizler için bir araya getirdik.

Hazır olun! İşte can sıkıntılarınızı giderecek mutlaka izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler.

You

 • Yayın tarihi: 9 Eylül 2018

 • Bu, 21. yüzyılda karmaşık bir aşk hikayesi hakkında bir TV dizisidir. Başrollerini Penn Badgley ve Elizabeth Lail’in paylaştığı dizinin konusu ise şu şekilde; zeki ve kibar bir kitapçı işletmecisi olan Joe, çalıştığı kitapçıya gelen Beck isimli genç kadına ilk görüşte aşık olur. Beck’in nasıl birisi olduğunu anlamaya çalışan Joe, profesyonel hale getirdiği stalk becerisiyle Beck’in hayatından haberdar olmakla kalmaz, onun hayatına dahil olmayı da başarır.

Maniac

 • Yayın tarihi: 21 Eylül 2018

Emma Stone ve Jonah Hill'in oynadığı karanlık komedi TV dizisi, insanları herhangi bir fiziksel ve psikolojik hastalıktan kurtaran bir farmasötik ilaç biyoteknolojisinin testine katılan yaklaşık 10 gönüllü.nün hikayesi.Bu radikal deney, gönüllülerin sahip olduğu tüm sorunları çözmesi gerekiyordu. Bilinmeyen tek şey ilacın yan etkileri.

Manifest

 • Yayın tarihi: 24 Eylül 2018

Lost’un fanları bu dramatik hikayeyi çok sevecekler. Bir havaalanına indikten sonra, uçuş # 828 yolcuları, birkaç saatlik uçuşlarında Dünya'da 5 yıldan fazla bir süre geçtiğini öğrenirler. Aileleri ve arkadaşları ve sevdiklerini tekrar görme umudunu ise çoktan kaybetmişlerdir. Uçaktaki yolcular, zaman değişiminin gizemini çözmenin yanı sıra diğer birçok çıkmaz ile yüzleşmek zorunda kalacaklar.

A Million Little Things

 • Yayın tarihi: 26 Eylül 2018

30 yaşındaki bir grup arasında gerçek bir dostluk hakkında bir drama. 8 arkadaştan biri intihar ettikten sonra, diğerleri hayatlarını yeniden gözden geçirmeye başlar ve değişim zamanının geldiğini fark ederler. Bu hikayede birçok macera ve zorluk onları bekliyor, ancak birbirlerinin desteği sayesinde, her biri kendi yolunu bulabilecek.

Murphy Brown

 • Yayın tarihi: Eylül 27, 2018

Bu şov, 90’lı yılların efsanevi Amerikan komedisi Murphy Brown’ın geri dönüşü. Ana karakter Murphy Brown, milyonlarca izleyiciye politika hakkında bilgi veren güçlü bir kadın ve gerçek bir profesyonel. TV dizisinin senaryo yazarları sitcom'un yeni sezonunda birçok önemli ve gerçek konuya değinecek.

Charmed

 • Yayın Tarihi: 14 Ekim 2018

1998-2006'da bir nesil Charmed dizisini izleyerek büyüdü. Şimdi, 2018 yılında, bu popüler dizi yeniden yayınlanıyor. Bir kez daha, 3 cadı kız kardeşi takip edeceğiz: Macy, Mel ve Maggie. Kızlar kötülüklerle savaşmaya başlıyor.

Camping

 • Yayın Tarihi: 14 Ekim 2018

Bir ilişkide yaşanan krizle ilgili mini bir komedi dizisi. Kadın karakter, kocasının 45. doğum gününü doğada kutlamayı planlar ve arkadaşlarıyla pikniğe giderler, ancak beklenen eğlence gerçek kaosa dönüşür ve eşlerin kendi duygularını kontrol etmeleri gerekir.

Chilling Adventures of Sabrina

 • Yayın tarihi: 26 Ekim 2018

Netflix'ten yeni bir fantezi. Serinin ana karakteri Sabrina adında genç bir cadı. Sabrina zor bir seçim yapmak zorundadır: bir genç olarak düzenli bir hayat yaşamak ya da doğaüstü bir dünyanın parçası olmak. Geleceği üzerine düşünürken, kötü güçler ona saldırmaya karar verir.

Escape at Dannemora

 • Yayın tarihi: Kasım 18, 2018

Dizi gerçek hayatta New York eyaletinin Kanada sınırında bulunan Clinton Islahevi'nde 2015'te yaşanan gerçek bir kaçış öyküsünü anlatıyor. 'Küçük Sibirya' olarak bilinen cezaevinden kaçmayı başaran Richard Matt ve David Sweat'ın kaçışlarıyla ilgili bu hikayeyi izlerken bir saniye bile sıkılmayacaksınız.

The Little Drummer Girl

 • Yayın tarihi: Kasım 19, 2018

Dizinin yönetmen koltuğunda Güney Kore sinemasının efsane ismi Park Chan-wook oturuyor. Batı Almanya’da patlayan bombanın İsrail vatandaşlarının oturduğu bir evi hedef aldığı tespit edilir. İsraillilerin ilk şüphelileri Filistin tarafı olacaktır. Mossad bunun üzerine Charlie ismindeki bir oyuncuyu çifte ajan olması üzerine görevlendirir. Bu görev ile birlikte Charlie hayatının rolünü kapmış olacaktır.