İnsanlığa Dair Umudunuzu Yeniden Yeşertecek Fotoğraflar

İnsanlığa Dair Umudunuzu Yeniden Yeşertecek Fotoğraflar

Eğer insanlığa olan inancınızı aniden kaybettiyseniz, böyle fotoğraflar sayesinde hala bir umut var.  Arkadaşını kurtaran çocuğa ya da evini bulan köpeğe bakın ve dünyamızın hala yaşamak için harika bir yer olduğunu anlayacaksınız.

 Bilgece, insanın şefkatini ve kalbinin cömertliğini gösteren dokunaklı fotoğrafları bir araya getirdi.

Evsiz bir köpek düğün töreni sırasında kiliseye girdi ve çift mihrapta dururken gelinin duvağına uzandı.Yeni evliler bunu iyi bir işaret olarak gördüler ve köpeği sahiplendiler.

Brownies & Downies sadece bir kafe değil, aynı zamanda engellilerin sosyalleşmesi için bir eğitim merkezidir. 30 şubeye sahip olan bu zincirin çalışanlarının çoğunluğu, Down Sendromlu kişilerdir.

Bir Amerikan kasabası, noel'e kadar yaşama şansı olmayan ölümcül hasta bir çocuk için Eylül ayında Noel'i kutladı.

Bu gönüllüler boş kafesleri gösteriyor çünkü tüm hayvanlar hayvan barınağı temizleme günü dolayısıyla sahiplendirildi.

Adam Brown başarılı bir iş adamıydı, ancak her şeyi bırakarak Afrika'da okullar açan "Pencils of Promise" adında bir yardım örgütünü kurdu.

Ölmekte olan bir adamı hastaneye götüren sağlık görevlileri yolda adama yiyecek birşeyler isteyip istemediğini sordular. Adam dondurma istediğini söyledi ve sağlık görevlileri bu isteğini yerine getirdi.

Bu çocuk nadir görülen karaciğer hastalığına yakalanan arkadaşını kurtarmak için bir kitap yazdı ve tedavisi için 1 milyon dolar toplamayı başardı.

98 yaşındaki bir savaş gazisi evinden çıkamadı çünkü tekerlekli sandalyesi için rampa yoktu. Diğer emekli subaylar bir araya geldi ve onun için yeni bir rampa inşa ettiler.

“Dün gece, PC Millyard köprüden intihar etmeye çalışan bir adamla konuşarak onu bu fikrinden vazgeçirdi. Bugün, ona çabaları için teşekkür etmek için elinde çiçeklerle karakola geldi.

“Komşumun köpeği, kuruması için verandaya bıraktığım oğlumun spor ayakkabılarını kaptı ve götürdü. Bu haftasonu verandada karşılaştığım manzara.."

Bu timsah kaçakçılar tarafından yasadışı yollardan taşınırken kuyruğunu kaybetti, ancak 3D teknolojisi sayesinde yeni bir kuyruğu var.

12 yaşındaki Noah, tekerlekli sandalyeye mahkum olan kardeşi Lucas ile birlikte triatlon yarışlarına katılıyor.

Estonya'daki özel mülk sahipleri apartman dairelerinde yaşayan ve bahçeleri olmayan komşuları için elmaları bırakma şekli..

Çiftçiler bir adamın kız arkadaşına evlenme teklifi etmesine yardımcı oldu. Bu sözleri tarlalarına yerleştirmesine izin verdiler ve gelecekteki damat ve gelin bir helikopterle üzerinden uçana kadar hasatlarını toplamadılar.