Hayatınızı Daha Kolay Hale Getirecek Biribirinden Şık ve Rahat Tasarımlar

Hayatınızı Daha Kolay Hale Getirecek Biribirinden Şık ve Rahat Tasarımlar

 Bilgece olarak, son zamanlarda ortaya çıkan en yeni buluşları sizin için seçtik. Bunlara sahip olmak için acele edin.

22.Cep kedisi

 New Yorklu sanatçı Jayme Lemperle, tanınmış bir spor markası Ripndip t-shirtleri için harika bir tasarım yarattı. İlk bakışta tamamen sıradan görünüyorlar, ama sonra cebinizde sevimli ve şımarık bir kedi olduğunu fark ediyorsunuz!

21. Ay lambası

 Evlere biraz daha romantik ve gizemli yapmak isteyenler için, Ay'a benzeyen bu sıradışı tasarım lambaları mükemmel bir seçim olur.

20. Dinazor kepçe

 
 
 
 

Mutfağını sıkılmadan daha eğlenceli bir hale getirmek için yapılan harika bir tasarım.

19. Bulut, yağmur ve saksı

Dailylife Lab'dan Koreli tasarımcı Jeong Seungbin, bitkileriniz için gerçekten harika bir şey icat etti ’ 'yağmurlu' bir saksı. Bu minik tasarım, suyu küçük yağmur damlalarına dönüştüren şirin bir bulut şeklinde su filtresine sahiptir.

18.Eski şişelerden yapılmış lambalar

 
 
 
 

  Bu Led Şişe Mantarı, eski boş şişeleri kullanışlı masa lambalarına dönüştürmenize yardımcı olabilir. Mantar biçimli bir aksesuar, bir USB ile şarj edilmiş bir Led ve dahili batarya ile yapılmıştır. cihaz su geçirmez, bu yüzden açık havada kullanılabilir.

17.Akıllı telefonunuzu şarj edebileceğiniz mobilyalar

 IKEA, akıllı telefonlar ve diğer cihazlar için gerçek kablosuz şarj istasyonları olarak hizmet edebilecek bir dizi mobilya ve aksesuar tasarladı.

16. İlk akıllı telefon kontrollü kağıt uçak

Power Up 3, kağıt uçağınızı yalın, ortalama uçan bir makineye dönüştürür. Bir kopya kağıdını düzleme katlayın, Power Up 3'ü takın ve uygulamayı yükleyin.

 
 
 

Jenny Pokryvailo, mutfak havlusu için kompakt ve özgün bir tasarım yarattı. Şimdi suşi gibi görünmek için yuvarlanabilirler.

15. Bahçe güneş ışığı

Bir rakun ve sincap gibi şekilli bu fenerler, gündüz veya gece, herhangi bir bahçeyi aydınlatacaktır. Ayrıca ekonomiktirler, bu sevimli hayvan şeklindeki ışıklar güneş enerjisiyle çalışır.        

14.İlüzyon çay seti

 
 
 
 

Japon tasarım ekibi D-Bro, 'Waltz' adı verilen bu eşsiz çay seti için fikir üretti. Zaten tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, sır, tabağa bir görüntü yansıtan ayna yüzeylerine sahip çay bardaklarında yatıyor. Büyüleyici ve güzel!

13.Gökkuşağı sehpa

  Bu büyülü masa John Foster tarafından tasarlandı. Prizmalar güneş ışığını saptırıyor ve etrafındaki boşluk gökkuşağı rengindeki güneş ışığının benekleriyle doluyor.

 
 
 
 

12. Parlayan kulaklıklar

 Glow Laser kulaklıkları, karanlıkta parlıyor, dinlediğiniz müziğin ritmini algılıyor ve aynı zamanda kalp atışınızı ölçebiliyor. Bu, akşam ve gece koşularına bağımlı olanlar için çok faydalı bir şey. Kulaklıklar sizi bisikletçilere ve sürücülere daha görünür hale getirecek.

 

11. Balina kuyruğu fırçası

   Balinanın pencereler ve diğer yüzeyler için kuyruk şeklindeki fırçası sevimli ve doğal görünüyor. Tasarımcı Avihai tarafından yapılmıştır

 
 
 
 

10. Su aygırı kanepe

Bu sevimli ve şık deri kanepeye aşık olmamak elinizde olmayabilir.

9. Lamba şeklinde ayraç

Peleg Tasarım Stüdyosu bu orijinal ayraçları lamba şeklinde yarattı. Tüm kitap severler için özel bir şey!

8. Değiştirilebilir ayakkabı

 
 
 
 

Kadın sürücüler için özel olarak tasarlanan Sheilas'ın ayakkabıları başka bir çift ayakkabıya benzemez: topuklu ayakkabılar sadece beden olarak küçültülemez, ama aynı zamanda tamamen çıkarılarak rahat babet ayakkabıya dönüştürülebilir. Bir daha asla şık görünmekle araba kullanmak arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız!

7. Kolay fiş

Seungwoo Kim’in fikri elektrikli ev aletleri kullanma tehlikesini azaltmak içindir. Ortada içi boş olan bu ergonomik fiş, size yuvadan mavi renkte çıkabileceğini hatırlatır. Alternatif olarak, isterseniz bir lamba olarak kullanabilirsiniz.

6. Balkon barbeküsü

Bu buluşla tasarımcı Simon Strachinaru, büyük şehir sakinlerinin bile ızgarada lezzetli bir şeyler pişirebildiğinden emin oldu. Buluşu Bruce olarak adlandırılıyor. Balkon için çok pratik bir barbekü. Uzatılmış bir dikdörtgen şeklinde, saksıya benzeyen görünümü şık ve rahattır.

 
 
 
 

5. Üzerine çizim yapabileceğiniz çarşaflar

Stitch'in Doodle Nevresim Takımı gerçekten basit bir buluştur. Bunlar sadece renkli işaretlerle gelen bir dizi beyaz kumaş. İşaretçilerde kullanılan mürekkep, çamaşırların içine koyulduktan sonra tamamen beyaz çarşaflar elde etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

4. Dağ görünümlü bardak

Oregon'dan gelen bir grup cam üfleyici, 3.450 metre yüksekliğindeki Mountain’s Hood’daki yerel işaretlerini bir bira bardağında sonsuza kadar korumaya karar verdi. Çok etkileyici olan gerçekten basit bir fikir!

 
 
 
 

3. Baba ile yürüyüş

SaddleBaby, çocuklarınıza verebileceğiniz en iyi taşıma sistemidir. Elleri neredeyse her zaman akıllı telefonlar, kameralar veya diğer aletlerle meşgul olan ebeveynin omuzlarına sabitlenir. Ebeveynin omuzlarında bir çocuk taşımasına ve aynı zamanda ellerini serbest bırakmasına izin verir. Harika!             

2. Okulda kaydırak

Çünkü merdivenler çok sıkıcı.

1. Paspas iletki

Her Matematik öğretmeni böyle bir paspas hayal eder.

Preview photo credit imgur, reddit