Beşir Derneği ve Kızılay Kan Bağış Kampanyalarının İlk Etabı Tamamlı.

Beşir Derneği ve Kızılay Kan Bağış Kampanyalarının İlk Etabı Tamamlı.

Beşir Derneği ve Türk Kızılay’ı tarafından organize edilen kan bağışı kampanyasının ilk etabı tamamlı.Toplanan 6.938 ünite kan bağışı yüzler güldürdü. 
"Gönüller yapmaya geldik" sloganı ile  ülkemizin dört bir yanına insani yardımı ulaştıran Beşir Derneği, bu hizmetlerinin yanında Türk Kızılay’ı  ile birlikte düzenlediği kan bağışı organizasyonları ile ülkemizin kan rezervlerinde yaşanan stok azalmasının önüne geçmektedir.  

Bu kapsamda "Bir Damla Bin Umut" diyerek   start verilen kan bağışı kampanyasının 4. Haftasında da  Beşir Derneği gönüllüleri ve vataşlar  kan bağış çadırlarını yine boş bırakmadı. 2-3 Mart  Bağcılar, Esenler, Küçükçekmece, Eyüp,Selimpaşa, Silivri ve Halkalı  lokasyonlarında  yapılan kan bağışı çalışmalarında    toplam  2.264  ünite kan toplayan Beşir Derneği, yaptığı bu hizmetle ile kan stoklarına destek vermeye devam ediyor. Kan Bağışı  Kampanyalarının ilk etabında toplam  6.938 ünite kan bağışı toplanmış oldu. 

Yakın bir tarihte devam edecek olan Kan Bağışı Kampanyalarının detaylarına www.kankardesim.org üzerinden ulaşabilirsiniz.

BEŞİR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ