Başkan Öztürk: Alaşehir'e vefa borcumuzu ödemek için buradayız

Başkan Öztürk: Alaşehir'e vefa borcumuzu ödemek için buradayız

Alaşehir Gönüllüler Derneği, ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Yönetimi, Alaşehir’in kanaat önderleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Dernek Başkanı İbrahim Öztürk, MHP MYK Üyesi ve İş İnsanı Ali Uçak’ı işyerinde ziyaret ederek, fikir alış-verişinde bulundu. Öztürk, sivil toplum kuruluşlarının başkanlarıyla da istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Alaşehir için gönül birliği yapan Alaşehir Gönüllüler Derneği, Alaşehir’in önemli sorunlarına çözüm üretmek adına çalışmalarına hız verdi. Dernek Yönetimi, kamu kurum ve kuruluşlarına, siyasi partilere ve sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Başkanı İbrahim Öztürk ve Denetim Kurulu Üyesi Suat Akdut, MHP MYK Üyesi ve İş İnsanı Ali Uçak’ı işyerinde ziyaret ederek, fikir alış-verişinde bulundu. Başkan Öztürk, Uçak’ayeni kaymakamlık konutu, adliye binası, organize sanayi bölgesi, 4 yıllık fakülte, yeni okul inşaatları gibi konularda başlatılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Uçak da başlatılan çalışmalar ve dernek yönetimine başarılar dileyerek, her türlü desteği vereceğinin sözünü verdi. Dernek Yönetiminin oluşturacağı bir heyetle, söz konusu projeler ile ilgili bir Manisa ve Anakara ziyareti kararlaştırıldı. Heyetin, yakın bir zama Manisa Valiliği, İç İşleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve bölge milletvekilleri nezdinde girişimde bulunması bekleniyor.


DERNEK YÖNETİMİ DE BİR ARAYA GELDİ
Alaşehir Gönüllüler Derneği Yönetimi, Dernek Başkanı İbrahim Öztürk’ün başkanlığında, başlatılan projeler hakkında istişarelerde de bulundu. Kaymakamlıkta gerçekleşen toplantıya Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Seyhan, Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Soygür, Milli Emlak Şefi Cihan Kılınç ve İlçe Sosyal Hizmetler Merkez Müdürü Halil Özman da davet edildi. Dernek Başkanı Öztürk, yönetime başlatılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Projelerin uygulanacağı sahalar için Milli Emlak Şefi Cihan Kılınç’tan bilgiler alan Dernek Yönetimi,projelerin hata geçirilmesi için girişimlerini hızlırılması kararı alındı. Bu kapsamda revular oluşturularak, Manisa ve Ankara ziyareti karalaştırıldı.


ÖZTÜRK, “ALAŞEHİR’E VEFA BORCUMUZ VAR”
Alaşehir’e vefa borçlarını ödemek için bir araya geldiklerini belirten Alaşehir Gönüllüler Derneği Başkanı İbrahim Öztürk, “Alaşehir’in belli sorunlarına çözüm üretmek için başlatılan projelerin önünü açmak ve hayata geçmesini sağlamak için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Hiçbir beklenti içinde olmadan gönüllülük esasına dayalı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu manada başta Alaşehirlilerden olmak üzere; kamu kurum ve kuruluşlarımızdan, sivil toplum örgütlerimizden, tüm siyasilerden ve hayırsever insanlarımızdan destek bekliyoruz. Şimdiye kadar gösterilen güven, ilgi, alaka ve verilen destek destekten dolayı herkese teşekkür ediyoruz. Alaşehir için yılmadan, usanmadan, gece, gündüz demeden çalışacağız.”şeklinde konuştu.

Alaşehir Gönüllüler Derneği