Banyonuzu Evin En Havalı Yeri Haline Getirmek İçin 12 Ufak Değişiklik

Banyonuzu Evin En Havalı Yeri Haline Getirmek İçin 12 Ufak Değişiklik

Evinizin her köşesini yaşamak için konforlu bir yer haline getirmek mümkündür. En işlevsel odalar bile harika bir şeye dönüştürülebilir. Bunu kanıtlamak için, en iyilerinden bazılarının birkaç seçimini bir araya getirdik, , ancak hiçbir şekilde karmaşık veya pahalı olmayan dokunuşlar ile banyonuzu yeniden düzenlemeyi öğrenebilirsiniz.

Gerçek deniz taşlarından banyo paspası yapmak mümkündür. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili talimatları burada bulabilirsiniz. here.

Hasır sepetler banyodaki raflara mükemmel bir alternatif olabilir. Çeşitli yöntemler kullanarak duvara kolayca tutturulabilirler.

Duşun yanına ilave bir direk veya parmaklık takmak, çeşitli şeyleri asmak ve aynı anda elinizin altında tutmak için çok kullanışlıdır.

Sıradan bir baharat rafının banyonuzun stiline ve dekoruna ne kadar uyduğunu görünce şaşıracaksınız - ayrıca çeşitli şişeleri saklamak ve sıralamak için son derece kullanışlıdır.

Daha küçük banyo eşyaları sıradan cam kavanozlarda saklanabilir.

 Metal tokalar ve bu gibi diğer eşyalar, duvara manyetik bir şerit tutularak tek bir yerde tutulabilir. Onları bir daha asla kaybetmeyeceksin!

Küçük, dekoratif bir merdiven havlu askısı olarak kullanılabilir. Duvarda delik açmaya gerek yok!

İhtiyacınız olan tüm ürünleri uygun şişelere dökün ve etiketleyin. Banyonuz bir anda çok daha şık ve sade görünecek!

Yeterince yaratıcı bir fikir düşünebiliyorsanız, odanın dekorasyonunun gerçek bir parçası olarak bir ayna yapabilirsiniz.

Sadece bir aynanın çerçevesini boyatsanız bile, banyonuzun hem sade hem de şık görünmesini sağlayan bir hava yaratır.

Sıcak bir banyoda dinlenirken bir şeyler okumanıza ve içmenize yardımcı olmak için bir raf kullanabilirsiniz.

Daha iyi hissetmek ve daha güzel kokması için banyonuza birkaç bitki yerleştirin.